10/10. Wystawa 10 dyplomów z okazji 10-lecia Wydziału Sztuki ANS

Wydział Sztuki ANS w Tarnowie w dniach 9-26 marca prezentował w Multimedialnym Centrum Artystycznym ekspozycję "10/10" Na wystawie zaprezentowano wybór prac dyplomowych zrealizowanych w czasie dekady istnienia Wydziału Sztuki z zakresu: projektowania produktu, komunikacji wizualnej, projektowania identyfikacji i fontów, plakatu, grafiki wydawniczej i reklamowej.

Na wystawie zwiedzający oglądali projekty Karoliny Raś, Katarzyny Stępień, Lidii Milas, Michała Jędraszka, Katarzyny Łokczewskiej, Wioletty Leszczyńskiej, Natalii Bielaszki, Beaty Janigi, Dominiki Kijowskiej, Przemysława Poręby, zrealizowane pod kierunkiem promotorów: prof. Wojciecha Regulskiego, dr. Bartłomieja Bałuta, dr hab. Bożeny Groborz, dr hab. Anny Szwai, dr Iwony Rypeść-Kostović, dr Ewy Bujak, dr. Bożydara Tobiasza.