Finał Mistrzostw ANS w Siatkówce

Sportowe obchody jubileuszu 25-lecia Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie rozpoczął finałowy turniej, w którym wyłoniony został zwycięzca uczelnianych Mistrzostw w piłkę siatkową. 15 maja po emocjonującym meczu z reprezentacją Studentów III roku wychowania fizycznego, Mistrzami Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie w piłce siatkowej w roku 2023 została drużyna Pracowników!

Drużyna mistrzów grała w składzie: Małgorzata Konieczko, Marek Skrobot, Piotr Kuczek, Przemysław Markowicz, Krzysztof Tomalski, Marcin Krawczyk, Dawid Kara, Bartłomiej Tott.

Drugie miejsce zajęli studenci Wychowania fizycznego III rok, którzy ulegli drużynie Pracowników, ale walce o drugie miejsce 2:1 pokonali MOS Fizjoterapię.

W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Organizator turnieju mgr Marek Skrobot zapowiedział kontynuację ligi uczelnianej w piłce siatkowej w kolejnym roku akademickim.